O nas

DILIGENTIA Finanse specjalizuje się w usługach finansowych, w tym między innymi w doradztwie finansowym, pośrednictwie leasingowym, przygotowywaniu budżetów oraz business planów. W zakresie naszych usług są ponadto usługi rachunkowe i podatkowe.

W zakresie leasingu zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego produktu finansowego, tak by warunki umowy dopasować do bieżących potrzeb i regulacji podatkowych właściwych dla branży i specyfiki działania firm naszych Klientów.

Działalność DILIGENTIA Finanse obejmuje teren całego kraju. Katarzyna Wojda, właściciel DILIGENTIA Finanse, posiada uprawnienia biegłego rewidenta z numerem 10608 oraz wieloletnie doświadczenie finansowe na kierowniczych stanowiskach zarówno w światowych koncernach, jak i polskich spółkach. Dodatkowo posiada tez tytuł dyplomowanego księgowego, wydawany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Doświadczenie zawodowe właściciela oraz coroczne szkolenia w ramach kwalifikacji posiadanych przez biegłego rewidenta pozwalają DILIGENTIA Finanse na profesjonalne świadczenie usług zarówno dla osób fizycznych, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa do dużych korporacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Korzystamy z programu Super Księga Podatkowa.